Martin Lewandowski mocno o FAME!

Po sobotnim KSW Colosseum 2, Martin Lewandowski nie krył zadowolenia wydarzeniem, które zostało zorganizowane przez niego i całą obsadę KSW. Co ciekawe, w jednym z wywiadów postanowił on także nawiązać w kąśliwy sposób do największej federacji freak fightów w Polsce. Co miał do powiedzenia Martin Lewandowski na temat FAME? Sprawdźcie sami!

Wydarzenie KSW Colosseum 2 bez wątpienia spełniło oczekiwane wyniki. Zarówno sprzedażowe jeśli chodzi o bilety, jak i frekwencję ludzi, którzy oglądali to wydarzenie przed odbiornikami telewizyjnymi. Skutkiem tego, Martin Lewandowski nie krył swojego zadowolenia z wydarzenia, które było realizowane na PGE Narodowym.

Co więcej, jeden z włodarzy KSW postanowił skomentować, że wydarzenie bardzo dobrze pasuje do słowa FAME, ponieważ uhonorowanie chociażby Jurasa w formie wyróżnienia Hall Of Fame, przywraca prawdziwe znaczenie słowa FAME. Był to oczywiście pstryczek w stronę federacji FAME, która realizuje wydarzenia freak fightowe.

Na ten moment nie słyszeliśmy odpowiedzi Boxdela, jednak jeśli ktokolwiek z FAME będzie chciał odpowiedzieć szefowi KSW, zapewne zrobi to ustami właśnie tego włodarza!

Czytaj również:  Gala Fist Universe i jej kłopoty z wypłacalnością!