Mariusz Pudzianowski zgadza się z trenerem Raubo!

Mariusz Pudzianowski postanowił podzielić się ze swoimi widzami filmem, w którym trener z Zbigniew Raubo opisuje, jak według niego wygląda sukces w sporcie. Według Mariusza Pudzianowskiego, jest to bardzo cenna rada, z którą osobiście zgadza się sam zawodnik KSW. Co znajdziemy w filmie, który został „podany dalej” przez Mariusza Pudzianowskiego?

Trener Zbigniew Raubo jest w sporcie od wielu lat. Posiada na swoim koncie wiele sukcesów i topowych zawodników, których trenował pod własnymi skrzydłami. Sam trener nie zyskał jednak wielkiego piku popularności w naszym kraju. Jedynie jego przygoda z trenowaniem Owcy z WK przyniosła mu chwilowy pik popularności. Dziś trener Raubo jest bardzo chętnie oglądany przez Polskich kibiców, którzy utożsamiają się z jego osobowością i charakterem, który determinuje zawodników do osiągania coraz większych sukcesów.

Widać, że również i Mariusz Pudzianowski jest zwolennikiem podejścia trenera Zbigniewa Raubo do sportu i sukcesów, które są jego nieodłączną częścią. Poniżej możecie zobaczyć wspomniany film z trenerem Raubo i jego radami:

Mariusz Pudzianowski dodał od siebie, że jest to świetny przekaz szczególnie dla młodych osób.

Czytaj również:  Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie Denisa Załęckiego w klatce!