Mariusz Pudzianowski zdradza, co myśli o freak fightach!

Mariusz Pudzianowski to jeden z popularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce. Teraz Pudzian wypowiedział się szczerze na temat freak fightów. Jego wypowiedź może nieco zdziwić kibiców…

Początkowo freak  fighty były dość mocno krytykowane przez profesjonalnych zawodników sportów walki oraz innych dyscyplin. Z czasem wszystko się zmieniło i coraz częściej popularni zawodnicy występują na galach organizowanych przez FAME MMA, czy  Clout MMA.

W swoim ostatnim wywiadzie Mariusz Pudzianowski również został zapytany o freak fighty. Popularny Pudzian przyznał, że nie jest przeciwny tego typu organizacjom, czy walkom. Jednak jego zdaniem czasami dochodzi do starć, które nigdy nie powinny się odbyć. Przykładem jest głośne starcie Gochy Magical. Były strongman wyjaśnił, że świadczy to jedynie o kibicach, którzy oglądają takie osoby w klatce. Za jego czasów byłoby to napiętnowane i wywalone do lasu, a teraz młodzież chce to oglądać. Przy okazji życzył im powodzenia i powiedział, że niech sobie tak żyją. On w swoim otoczeniu nie pozwoli na takie zachowanie.

Czytaj również:  Mariusz Pudzianowski, na temat swojej ostatniej walki!