Mariusz Pudzianowski, na temat swojej ostatniej walki!

Mariusz Pudzianowski, przez bardzo długi czas unikał większych komentarzy, odnośnie swojej ostatniej walki. Były strongman i wieloletni zawodnik KSW postanowił jednak odnieść się do ostatniej, niezbyt chlubnej przegranej, na jego koncie. Jak Mariusz Pudzianowski widzi swoje zachowanie podczas ostatniej walki z Mamedem Khalidovem? Sprawdźcie sami!

Według Mariusza Pudzianowskiego, w ostatniej walce lepiej było odklepać zawczasu, niż nabawić się uszkodzeń w wyniku ostrej walki. Mariusz Pudzianowski postanowił przytoczyć także jedną z walk Mameda, w której to również, zawodnik KSW miał okazję odklepać. Mowa tutaj o walce z Narkunem, podczas której Mamed Khalidov miał również sytuację, w której odklepał, podczas swojego pojedynku.

Mariusz Pudzianowski patrzy na to w ten sposób, że jeśli Mamed w tamtej walce odklepał, nie jest dla niego w żaden sposób, gorszym zawodnikiem. Pudzian dodał także, że tylko głupi zawodnik nie odklepuje.

Zawodnik KSW zauważa także, że oprócz sportu, jest także coś innego w życiu i zdrowie jest nam potrzebne do wszystkiego. Dlatego też, zawodnik MMA uważa, że czasem trzeba powiedzieć pas, aby cieszyć się swoim zdrowiem.

Czytaj również:  Jan Błachowicz bez trenerów? Szok!