Mariusz Pudzianowski mocno do trenera Oknińskiego!

Mariusz Pudzianowski jest znany ze swojego stoickiego spokoju. Niemniej jednak, każdy ma granice dobrego gustu i smaku, skutkiem czego, Mariusz Pudzianowski postanowił mocno odpowiedzieć na ostatnie słowa trenera, Mirka Oknińskiego. Zawodnik KSW tym razem nie gryzł się w język i postanowił mocno spuentować wypowiedź trenera.

O co poszło? O ostatni wywiad, w którym trener Mirek Okniński przywołał swoją współpracę z Mariuszem Pudzianowskim. Trener postanowił przypomnieć i wyjawić proporcje zarobków swoich, jako trenera do zarobków Mariusza Pudzianowskiego. Według trenera Mirka Oknińskiego, różnice były kolosalne, ponieważ według zapewnień Mirosława Oknińskiego, otrzymał on gażę rzędu 2 tysięcy złotych, przy czym gaża Pudzianowskiego to kwota 200 tysięcy złotych.

Cała wypowiedź mocno nie spodobała się Mariuszowi Pudzianowskiemu, który postanowił w swoich mediach społecznościowych mocno odpowiedzieć trenerowi Mirkowi. Zawodnik KSW wprost zapytał na łamach swojego Facebooka, czy jest komuś winny jakieś pieniądze. Dodał także, że jeśli jest taka sytuacja, to czeka on na fakturę, bądź umowę potwierdzającą to. Na samym końcu Mariusz Pudzianowski dodał, że jeśli nie ma takiej sytuacji, poleca „pysk o kibel wytrzeć”.

Trzeba przyznać, że jest to jedna ze zdecydowanie najmocniejszych wypowiedzi, na profilu sportowca.

Czytaj również:  Pudzianowski jednak zawalczy z De Friesem?