Mariusz Grabowski na temat Gleby!

GROMDA 12 rusza już w przyszły piątek, dlatego medialne wypowiedzi Mariusza Grabowskiego docierają do mediów coraz częściej. Włodarz federacji GROMDA wypowiada się na temat aktualności w świecie sportów walk, ale także i na temat konkretnych zawodników. W ostatnim wywiadzie udzielonym dla MMA Rocks postanowił poruszyć temat „Gleby”. Sprawdźcie sami!

Według Mariusza Grabowskiego, Gleba po prostu pogubił się w życiu. Stwierdził, że ma duże znaczenie dla federacji GROMDA, jednak w istocie jest on jednym z zawodników, stojących na równych prawach. Według Mariusza Grabowskiego, Gleba miał także wpływ na innych zawodników, mówiąc im różne rzeczy (zapewne potwierdzając swoje wysokie wpływy federacji).

Mariusz Grabowski wspomina także, że każdy z nas musi ciężko pracować na to, aby mieć odpowiednią pozycję na rynku. Podobnie jest w wypadku Gleby, który pierw na gali GROMDA działał jako ochrona przy ringu. Jednak jego kolega zaproponował Mariuszowi Grabowskiemu, aby ten zaangażował Glebę, jako zawodnika.

Według Mariusza Grabowskiego, kwestia kontraktów zawodników jest bardzo prosta. Kiedy zawodnik zwycięża turniej, jego kontrakt odnawia się na kolejnych 5 walk. Jednak według Mariusza Grabowskiego, nie wszyscy zawodnicy o tym pamiętają (chodzi tutaj właśnie o osobę Gleby).

Czytaj również:  Sylwester Wardęga nie pojawi się na FAME 17!