Marianna Schreiber zaczęła treningi. Czy faktycznie zadebiutuje w MMA?

To prawdziwy hit! Marianna Schreiber zaczęła trenować mieszane sztuki walki. Czy zatem możemy spodziewać się jej debiutu w MMA? Sprawdźmy, co wiadomo w tej sprawie!

Marianna Schreiber to żona polityka i internetowa influencerka, która w swojej karierze internetowej robiła wiele rzeczy. Miała swoją partię „Mam dość”, prowadziła też program dla Super Expressu, czy odbyła szklenie wojskowe. Niewątpliwie głośno się o niej zrobiło w ostatnim czasie, zwłaszcza jak bardzo głośno mówiła o tym, że freak fighty powinny zniknąć. Z czasem jednak zmieniła zdanie i wyzwała do walki w klatce celebrytkę Caroline Derpieński. Co więcej, doszło nawet do tego, że żona prominentnego polityka PiS Łukasza Schreibera podjęła treningi…

Jej trenerem został Mirosław Okniński, czyli jeden z najpopularniejszych trenerów sportów walki w Polsce. Na dowód tego jest nagranie, które krąży w sieci. Schreiber znana jest z tego, że stara się robić to, co zapowiada, więc migawki z treningu mogą w niedługim czasie skutkować tym, że zostanie ogłoszona jako zawodniczka jednej z polskich organizacji freakowych. Jak myślicie, z którą organizacją Schreiber może nawiązać współpracę? Czy faktycznie celebrytka Caroline Derpieński przyjmie wyzwanie?

Czytaj również:  Kamil Minda zawalczy z Danielem Omielańczukiem?