Marianna Schreiber trenuje z Kamilem Mindą przed Clout MMA 3

Marianna Schreiber, czyli żona posła PiS Łukasza Schreibera przygotowuje się do swojego debiutu w klatce pod okiem znanego trenera. Popularna influenserka w klubie Mirosława Oknińskiego trenowała między innymi z Kamilem Mindą, czyli zawodnikiem wagi ciężkiej. Ten na własnej skórze poczuł jak mocno kopie!

Przypomnijmy, że organizacja Clout MMA zaplanowała debiut Marianny Schreiber jeszcze na ten rok. Dokładniej mówiąc jej starcie zobaczymy 29 grudnia 2023 roku na świątecznej edycji gali Clout MMA 3: Santa Clout. Żona posła PiS zmierzy się z Moniką Laskowską, dziennikarką, która z pewnością będzie dążyła do wygranej. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie dwóch byłych piłkarzy, którzy występowali w reprezentacji Polski – Tomasza Hajto z Jakubem Wawrzyniakiem.

Schreiber przed swoim debiutem wydaje się być pewna siebie, zwłaszcza że podczas treningu pokazała jak mocno kopie i to na tle bardzo popularnego zawodnika, Kamila  Mindy, który również odnosi sukcesy zawodowe.

Schreiber nawet napisała na portalu X, że kopnięcia wystarczą, by wygrać ze swoją rywalką, ale ma jeszcze ręce. Jak myślicie uda jej się to? Czy Marianna Schreiber faktycznie pokona bardziej doświadczoną zawodniczkę?

Migawka z treningu widoczna jest poniżej:

Czytaj również:  Karolina Kowalkiewicz wraca do oktagonu UFC!