Marianna Schreiber jest chętna na walkę w Clout MMA!

Jeśli śledzisz na bieżąco newsy ze świata mieszanych sztuk walki, to z pewnością ta wiadomość Cię mocno zaskoczy. Marianna Schreiber jest bowiem chętna na walkę w  Clout MMA!

Przypomnijmy, że Marianna Scheriber to influencerka, a prywatnie żona polityka partii Prawo i Sprawiedliwość, o której jest ostatnio dosyć głośno. Głównie za sprawą tego internetowa osobowość chciała zdelegalizować freak fighty przy okazji walki z promocją gali Clout MMA 2, która odbyła się w Orlen Arenie w Płocku. Powodem takich działań było starcie Małgorzaty „Gochy Magical” Zwierzyńskiej z Nikitą Alokin. Wówczas Marianna Scheriber wystosowała nawet pismo do prezydenta miasta Płock w sprawie gali Clout MMA 2.

Mimo swojej niechęci do nadchodzącej wówczas gali, Marianna Scheriber pojawiła się w Płocku. Co więcej, zaledwie kilka dni później wyraziła swoją chęć udziału w walce! Jako potencjalną rywalkę wskazała Caroline Derpienski, a stawką miałoby być usunięcie na stałe social mediów przez przegraną. Czy dojdzie do tego starcia? Nic na razie na to nie wskazuje, ale czas pokaże…

Czytaj również:  CLOUT MMA z oficjalną datą wydarzenia!