Marcin Wrzosek mocno do Don Kasjo!

Wydawać by się mogło, że Don Kasjo z każdym dniem zyskuje nowych wrogów. Tym razem, na jego celowniku znalazł się Marcin Wrzosek, który już teraz postanowił w szybki sposób uciąć jakiekolwiek domysły na temat ich rewanżowej walki, do której według Marcina, nigdy w życiu już nie dojdzie. Sprawdźcie sami!

Co ciekawe, Marcin Wrzosek komentował ostatnią galę PRIME MMA 3. Pomimo tego faktu, sam zawodnik i komentator, pozwolił sobie na uszczypliwość w stronę Don Kasjo. Zapewne sam Don Kasjo po wydarzeniu sprawdził tą informację i postanowił na nią zareagować. Skutkiem tego, między oboma Panami znów wywiązała się sprzeczka medialna.

Warto przypomnieć, że Marcin Wrzosek miał okazję występować dla gali Dona Kasjo. Wystąpił nawet w dwóch walkach dla tej federacji. Na dzień dzisiejszy nie zanosi się jednak, aby doszło do kolejnego pojedynku tego zawodnika na kolejnych galach.

Marcin Wrzosek nawet gdy odejdzie z PRIME MMA, nie będzie narzekał na brak pracy w oktagonie. Warto przypomnieć, że zawodnik wrócił już do FAME MMA, aby na ostatniej gali zawalczyć z Sariusem. Na dzień dzisiejszy Wrzosek przymierzany jest do Piotra Szeligi, na kolejne gale FAME.

Oto oryginalna wypowiedź zawodnika na platformie Youtube:

Czytaj również:  Nate Diaz wolnym zawodnikiem!