Marcin Tybura zawalczy w lipcu podczas UFC Fight Night w Londynie!

W ostatnim czasie bardzo cicho było o Polskim zawodniku. Niemniej jednak, Marcin Tybura wraca w wielkim stylu. Znany i ceniony zawodnik mieszanych sztuk walk będzie miał okazję sprawdzić się już w lipcu, podczas gali uFC Fight Night, która odbędzie się w Londynie!

Ostatnia walka zawodnika z Uniejowa miała miejsce w styczniu tego roku, podczas gali UFC Fight Night 218. W niej, Marcin Tybura pokonał swojego przeciwnika, którym był Blagoy Ivanov. Od tego czasu, Marcin Tybura czekał na kolejny angaż, w federacji UFC. Dziś jednak wiemy, że Polak powraca na kartę, która zapowiada się coraz ciekawiej!

Kto będzie przeciwnikiem Polaka? Będzie nim Tom Aspinall, który jest piekielnie trudnym zawodnikiem i będzie bez wątpienia, wielkim wyzwaniem dla Marcina Tybury. Warto zaznaczyć, że Tom Aspinall jest o 7 lat młodszy od Polaka, a także jest zdecydowanie szybszy i posiada mocny cios, który potrafi nokautować bez problemu, także i cięższych od siebie rywali.

Tom Aspinall to także przyszłość UFC, w kategorii ciężkiej, czego nie ukrywają specjaliści od mieszanych sztuk walk. Pomimo tego, Marcin Tybura jest nadal zawodnikiem, który potrafi zaskoczyć choćby swoim spokojem i taktyką. Jednak na dzień dzisiejszy, bukmacherzy dają mu małe szanse na wygraną w tym starciu.

Czytaj również:  KSW szykuje kolejne wydarzenie na Narodowym!