Marcin Tybura gotów zastąpić Jona Jonesa na UFC 285!

Po ostatniej, fenomenalnej walce, Marcin Tybura jest gotów do kolejnego pojedynku. Tym razem mierzy on w mocne zestawienia i jest w stanie zastąpić takich zawodników jak Jona Jonesa czy  Ciryla Gane, podczas gali UFC 285.

Marcin Tyburski ma argumenty do tego, aby bić się z najlepszymi. Wygrał on bowiem aż 7 ostatnich walk pod rząd. Na dzień dzisiejszy Marcin Tybura może pochwalić się bardzo stabilną pozycją w swojej wadze dla federacji UFC.

Skutkiem tego, zawodnik nie chce tracić czasu i bardzo szybko chce powrócić do oktagonu. Wyjawi to w ostatnim wywiadzie, w którym poinformował, ze jest gotów zastąpić czołowych zawodników.

Marcin Tybura celuje dokładnie w pojedynek Jones vs Gane, w którym obaj zawodnicy nie są do końca pewnymi punktami main eventu. Skutkiem tego, Marcin Tybura zwęszył swoją szansę i postanowił zgłosić swoją gotowość do pojedynku z którymkolwiek z zawodników.

Czy UFC zgodzi się z Marcinem Tyburą? Czas pokaże. Niemniej jednak życzymy Polakowi powodzenia w sięganiu po najwyższe cele, w kategorii ciężkiej UFC!

Czytaj również:  Mateusz Gamrot chce walki z Chandlerem!