Marcin Różalski mocno o współpracy z Popkiem!

W ostatnim wywiadzie Marcina Różalskiego na kanale Youtube „Między Seriami” mogliśmy usłyszeć wiele ciekawych anegdotek z życia Marcina Różalskiego. Jedną z nich była współpraca z Popkiem, która mówiąc delikatnie, nie była udana według Marcina Różalskiego. Były zawodnik KSW i FAME nie wywiązywał się ze swoich obietnic i oszukiwał swojego ówczesnego trenera, czyli Marcina Różalskiego.

Sytuacja Popka potrafi się zmieniać jak w kalejdoskopie. Zawodnik raz obiecuje, że zamierza w pełni odstawić wszelkie używki i żyć w pełni sportowo, jednak co jakiś czas demony powracają i Popek znów zaczyna wieść życie osoby, która nie martwi się swoim zdrowiem i kondycją. Marcin Różalski wie coś o tym, ponieważ miał okazję trenować przez krótki czas Popka i na tej podstawie może opowiedzieć wiele, na temat zachowania swojego byłego podopiecznego.

Marcin Różalski powiedział wprost, że Popek oszukiwał go. Dodatkowo, Różal nie miał wielkich wymagań wobec rapera ponieważ wiedział, że ten ma określone możliwości i wydolność. Co więcej, Popek nagrywał cały czas filmy, w których informował swoich fanów, że korzysta aktywnie z różnych używek, jednak Rózalowi mówił zupełnie co innego.

Dodatkowo, Marcin Różalski pytał Popka, czy zamierza się angażować w treningi. Raper przytaknął mu i informował, że wszystkie działania są oczywiście na poważnie. Dlatego też, Różal mocno zaangażował się w plany treningowe Popka, które następnie wyrzucił do śmieci w momencie, w którym zauważył, że raper nie podchodzi poważnie do swoich treningów.

Czytaj również:  Poznaliśmy oficjalny plakat gali UFC 282!