Marcin Różalski mocno na temat braku Le Bannera na Clout MMA 2!

Walka Le Bannera z Denisem Załęckim została odwołana. Dowiedzieliśmy się o tym jeszcze wczoraj, podczas konferencji przed Clout MMA 2. Kolejny raz, Francus postanowił nie stawić się w Polsce, przed pojedynkiem. Co ciekawe, nie jest to pierwsza tego typu sytuacja, ponieważ Le Bannera zabrakło już podczas kilku walk, w różnych federacjach z Polski!

Do całej sytuacji odniósł się Marcin Różalski, który już raz miał zawalczyć z Francuzem w klatce. Niestety, w jego wypadku scenariusz okazał się bardzo podobny, ponieważ Francuz na chwilę przed pojedynkiem z Marcinem Różalskim, postanowił zrezygnować z niego, ze względu na aspekty zdrowotne. Co więcej, sytuacja miała miejsce dwukrotnie, ponieważ Polacy chcieli jednak zestawić ponownie Le Bannera z Marcinem Różalskim. Wtedy walka została również przerwana.

Nie inaczej było w wypadku aktualnej walki z Denisem Załęckim. Federacja Clout MMA jeszcze wczoraj wystosowała swoje stanowiska, w którym potępiła zachowanie Francuza. Jak dodał Sławomir Peszko, federacja rezygnuje z zatrudnienia Francuza w przyszłości i zdecydowanie będzie wolała ulokować swoje środki, w Polskich zawodników.

Marcin Różalski bardzo krótko i dosadnie skomentował zachowanie Le Bannera, który jeszcze ostatnio zarzekał się, że nie boi się Marcina Różalskiego, z którym dwukrotnie nie stanął do walki. Według Marcina Różalskiego, taka sytuacja była do przewidzenia, jednak on sam, nie chciał tego nagłaśniać, ani wypowiadać się o tym w mediach.

Poniżej możecie zobaczyć wpis Marcina Różalskiego, z jego social mediów:

Czytaj również:  Clout MMA 2 – zapowiedź gali i karta walk!