Marcin Różalski mocno do federacji freakowych!

Marcin Różalski

Marcin Różalski postanowił kolejny raz zabrać głos, w sprawie freak fightowych federacji. Były zawodnik KSW przyznał wprost, że nie życzy sobie, aby dochodziły do niego kolejne propozycje walk freak fightowych. Legenda MMA w Polsce ma jasne stanowisko co do gal freak fightowych. Sprawdźcie sami!

Marcin Różalski postanowił wprost powiedzieć, że nie zawalczy w żadnej federacji freakowej. Zrobił to, za pomocą swoich social mediów, w których ostro odpowiedział wszystkim federacjom freak fightowym, które chciały go zatrudnić. Jak stwierdził były już zawodnik KSW, dostał oferty ze wszystkich możliwych federacji, natomiast od niektórych z nich, propozycje padały tym razem. Ostatnia propozycja miała paść dopiero co (zapewne w związku z tym, że Marcin Różalski oficjalnie myślał o swoim powrocie do oktagonu).

Nic jednak z tego, ponieważ jedynym warunkiem który musiałby być spełnionym, to aby federacja freak fightowa, miała w swoich szeregach jedynie sportowców. Jak wiadomo, wyklucza się to, ponieważ federacje freak fightowe muszą być złożone ze znanych osobistości, aby dalej dzierżyć swoją funkcję. Stanowisko Marcina Różalskiego poszło jednak w internetowy eter i jest jasne.

Poniżej jego stanowisko:

Czytaj również:  Daro Lew zaczepia kolejnego, potencjalnego rywala!