Marcin Najman uderzył Jacka Murańskiego na konferencji przed High League 7!

Wczorajszy wieczór upłynął pod znakiem pierwszej konferencji, poprzedzającej galę High League 7. Jak wiadomo, konferencja przyniosła nam wiele nieoczekiwanych sytuacji i zwrotów akcji, już od samego początku. Niemniej jednak, najbardziej wybuchowy był panel drugi, w którym to Marcin Najman starł się z Jackiem Murańskim. Całą sytuację będziecie mogli zobaczyć na materiale video. Zapraszamy!

Konflikt Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem sięga już przynajmniej dwóch lat. W tym czasie, obaj panowie wymienili się tak skrajnymi inwektywami, które dziś znajdują odziwerciedlenie tylko i wyłącznie w czynach. Skutkiem tego, Marcin Najman już drugi raz zaatakował swojego niedoszłego przeciwnika, z którym miał zawalczyć podczas ostatniej gali High League 6. Na szczęście nic straconego, ponieważ Marcin Najman ma wciąż szansę na to, aby trafić na Jacka Murańskiego.

Wszystko z okazji High League Gran Prix, które jest pierwszym turniejem freakowym, w Polsce. Znamy już całe zestawienie, które zawiera ośmiu zawodników, różniących się od siebie diametralnie pod względem stażu i umiejętności w walce. Najbardziej doświadczony ze wszystkich jest Marcin Najman, który jest od samego początku we freak fightach w Polsce. Z kolei najgorszy rekord MMA dzieli dziś Jacek Murański, którzy trzykrotnie przegrał ze swoimi oponentami.

Jeśli zaś chodzi o wczorajszy wieczór, bardzo trudno było sprawić, aby obaj zawodnicy stanęli do Face to Face. Kiedy jednak widownia zmotywowała obu zawodników do tego, Marcin Najman dotrzymał słowa i uderzył w twarz z pięści otwartej, Jacka Murańskiego. Jacek Murański nie dał jednak po sobie poznać tego, że cios zrobił na nim wrażenie. Wręcz przeciwnie, wyśmiał to, jak Marcin Najman bije.

Sytuacja dostępna na video poniżej:

Czytaj również:  Adam Soldaev doczekał się wyzwania do walki!