Marcin Najman uderza w Boxdela i Szeligę!

Po ostatnim wygranym pojedynku, Marcin Najman jest na fali i chce wykorzystać maksymalnie swoje możliwości i swój potencjał. W kuluarach mówi się o tym, że High League bardzo by chciało jego walki z Boxdelem, na własnej gali. Skutkiem tego, Marcin Najman podjudza włodarza FAME i chce spróbować go do wspólnego pojedynku na High League. W ostatnim swoim poście, Marcin Najman postanowił zaczepić także i Piotra Szeligę, co jeszcze bardziej podkręca całe widowisko!

Zawodnik High League postanowił zaczepić także i Piotra Szeligę. Co prawda trudno wyobrazić sobie walkę Piotra Szeligi z Marcinem Najmanem, ponieważ trwałaby ona pewnie zaledwie kilka minut. Jednak Marcin Najman próbuje wszystkich metod, aby Boxdel ugiął się i zawalczył z nim podczas najbliższych gal High League.

Na dzień dzisiejszy wszystkie próby okazały się fiaskiem, ponieważ Boxdel dokładnie rozumie, jak duża presja jest na nim i jak mogłoby być odebrane to, że zawalczy on z Marcinem Najmanem, dodatkowo nie na swojej własnej gali, na której Marcin Najman ma bana.

Poniżej macie wideo z dosłowną wypowiedzią Marcina Najmana:

Czytaj również:  Marcin Najman uszczypliwie w stronę Mariusza Pudzianowskiego!