Marcin Najman potwierdził występ na High League 6!

Za pomocą swoich mediów społecznościowych, Marcin Najman potwierdził, że jego występ podczas gali High League 6 nie jest zagrożony. Zawodnik ma wystąpić podczas nadchodzącej gali, jednak jego rywal na 100% zostanie podmieniony. Z kim może zawalczyć Marcin Najman? Z tego co napisał sam zainteresowany, kilka opcji jest już na stole podsuniętych. Zapraszamy!

W kontekście Marcina Najmana nie ma tak wielu realnych zawodników, z którymi mógłby skrzyżować rękawice. Marcin Najman ma oczywiście wielkie ambicje sportowe i chciałby walczyć z każdym, jednak aby walka z jego udziałem miała sens, musi to być ktoś, kto jest „w jego zasięgu”. Wszakże Marcin Najman lubi proste i łatwe walki, które idą pod jego dyktando.

Dlatego też, najbardziej rozsądnym wyborem dla High League wydaje się rewanżowy pojedynek z Daro Lewem, który został już raz pokonany przez Marcina Najmana. Od tego czasu jednak trochę się zmieniło i Daro Lew nabrał trochę więcej doświadczenia w MMA. Skutkiem tego, miałby dziś realną szansę do tego, aby zagrozić Marcinowi Najmanowi w klatce. Z kolei przegrana Najmana byłaby w tym kontekście także, dość nieoczekiwana.

Jak myślicie, z kim High League zestawi Marcina Najmana na najbliższej gali High League 6?

Czytaj również:  Dana White wymusił zwakowanie pasa?