Marcin Najman ponownie chce pojedynku z Tomaszem Adamkiem w MMA!

Tego newsa bierzcie z przymrużeniem oka. Marcin Najman nie poddaje się i znów wyzywa Tomasza Adamka na walkę w MMA. Jak można spodziewać się, szanse na taki pojedynek są nikłe, jednak Marcin nie poddaje się i cały czas wraca do tematu, odgrzewając go jakiś czas. Wydaje się, że celem jest bardziej zwrócenie na siebie uwagi, niż faktyczna możliwość walki z mistrzem boksu.

Walka MMA z udziałem Tomasza Adamka to zupełnie odległy temat. Tomasz Adamek faktycznie, chce stoczyć jeszcze jeden pojedynek, lecz w swoim ukochanym boksie i z rywalem, z prawdziwego zdarzenia. Temat jednak podłapuje co jakiś czas Marcin Najman, który powraca z pomysłem walki w MMA. Na ten moment Marcin Najman stwierdził, że skoro Adamek chce walki pożegnalnej za rok, ma rok czasu na przygotowania w pełnym MMA.

Bez względu na to, ile czasu i możliwości do przygotowań miałby Tomasz Adamek, taka walka nie ma jednak sensu i możliwości organizacji z kilku względów. Po pierwsze, różnica wagi pomiędzy zawodnikami. Po drugie, Tomasza Adamka nie skuszą żadne pieniądze, ponieważ legenda boksu ma za co żyć. Po trzecie, Tomasz Adamek kocha boks, więc mieszane sztuki walki nie są w kręgu jego zainteresować.

Niemniej jednak, Marcin Najman jest w stanie zbijać kapitał medialny, na wspominaniu o Tomaszu Adamku:

Czytaj również:  Marcin Najman wygrał proces z FAME MMA?