Marcin Najman ostro odpowiada Binkowskiemu!

Po ostatnim wywiadzie, który udzielił Artur Bińkowski można było spodziewać się, że głos szybko zabierze Marcin Najman, który w mediach społecznościowych jest bardzo aktywny i na żywo komentuje wiele kwestii, związanych ze światem MMA i boksu. Marcin Najman bardzo szybko odpowiedział w stylu, który dokładnie możecie znać z jego codziennych wypowiedzi. Skutkiem tego, możemy spodziewać się mocnej riposty. Sprawdźcie sami!

Marcin Najman odpowiedział oczywiście za pomocą swoich mediów społecznościowych. Tu jednak duże zaskoczenie, ponieważ pierwszy raz Marcin Najman, nie chce walczyć ze swoim potencjalnym przeciwnikiem.  Według niego, Artur Bińkowski to kreatura, której jak sam daje słowo honoru, nigdy nie da żadnej walki.

Marcin Najman zwraca także uwagę, że Artur Bińkowski reprezentował Kanadę a nie Polskę na Olimpiadzie, więc nie ma dla niego czasu i miejsca, do walki. Według freak fightera, osoby dające czas antenowy na wywiadach Arturowi Bińkowskiemu, chcą jedynie na nim zarobić. W innym wypadku, takie osoby pomogłyby Arturowi i zaprowadziły go do odpowiednich ośrodków, gdzie uzyskałby pomoc.

Na samym końcu, Marcin Najman jeszcze raz zapewnia, że nie będzie żadnej walki z Arturem Bińkowskim.

Video z jego social mediów znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Conor McGregor znów w centrum uwagi!