Marcin Najman odpowiada mocno Tomaszowi Adamkowi!

W ostatnim czasie robiło się coraz głośniej wokół osoby Marcina Najmana i Tomasza Adamka. Wszystko za sprawą mini deklaracji, na którą pozwolił sobie utytułowany bokser, czyli Tomasz Adamek. Kiedy media bardzo mocno złapały tzw. „hype” na walkę obu zawodników, Tomasz Adamek postanowił jednak szybko odpowiedzieć, że do takiej walki nie doszło. Oczywiście bardzo szybko, do całej sprawy odniósł się Marcin Najman, który zaczął po prostu atakować i wyzywać Tomasza Adamka. Sprawdźcie sami!

Reakcja Marcina Najmana była dość oczywista. Znany freak fighter, zaczął w bardzo mocny sposób komentować jeden z ostatnich wywiadów Toamsza Adamka, w którym ten poinformował, że nie brał na poważnie możliwości walki z Marcinem Najmanem. Owy wywiad, bardzo rozwścieczył Marcina Najmana, który w bardzo niewybrednych słowach, skomentował całą sytuację.

Według freak fightera, przyjął on wszystkie warunki, które podsunął medialnie sam Tomasz Adamek. Pomimo tego, do walki nie dojdzie, przez co Marcin Najman skomentował, że Tomasz Adamek doprowadził do sytuacji, w której chore dzieci po prostu, ucierpiały pod względem finansowym.

Wpis można traktować także jako ostateczną chęć dopięcia ich wspólnego pojedynku. Zainteresowanie federacji freakowych jest z pewnością ogromne i każda z rodzimych federacji, chciałaby zorganizować taki pojedynek tym bardziej, że cel walki miał być charytatywny i w puli mogły znajdować się nawet miliony złotych. Czy Marcin Najman wykrzyczy sobie finalnie walkę z Tomaszem Adamkiem?

Poniżej oświadczenie samego freak fightera:

Czytaj również:  Daniel Omielańczuk ostro o walce Załęcki - Szpilka!