Marcin Najman o uderzeniu Bomby, na Face 2 Face!

Nie milknął echa po wczorajszej konferencji, przed Clout MMA 1. Działo się na niej wiele, dlatego w tym newsie poruszymy kwestię uderzenia Marcina Najmana, w stronę Pawła Bomby, które miało miejsce, podczas ich face 2 face.

Panowie już od samego początku swojego panelu, nie mieli ze sobą po drodze. Paweł Bomba atakował non stop Marcina Najmana, który odpowiadał mu w tak samo niewybredny sposób, jak jego przyszły, potencjalny oponent. Działo się to pomimo tego, że Paweł Bomba walczy zupełnie z innym przeciwnikiem, ponieważ jego rywalem jest Dominik Pudzianowski.

Warto dodać, że odzywki Pawła Bomby bardzo szybko nie przypadły do gustu samemu Dominikowi, który postanowił uderzyć z głowy Pawła Bombę, jako pierwszy. Następnie przy Face 2 Face z Marcinem Najmanem, doszło do drugiej sytuacji, w której to Paweł Bomba został uderzony. Tym razem działo się to jednak, ze strony Marcina Najmana.

Tutaj możecie zobaczyć to wydarzenie:

Jak całe wydarzenie komentuje Marcin Najman? W wywiadzie udzielonym dla Fan Sportu, Marcin Najman przyznał, że to nie on zaczyna wszystkie wydarzenia, które związane są z kontrowersjami. W odczuciu freak fightera, on musi jednak je kończyć.

Marcin Najman zaznacza, że nie on rozpocząć używanie obraźliwych słów. Dodał także, że jego potyczki słowne z Fonfarą, nie są na tak wysokim poziomie. Marcin Najman dodał także, że Pawła Bombę wystarczy jedynie „zliściować”.

Poniżej całe wideo z jego wywiadu:

Czytaj również:  Anzor Azhiev o przeciwniku Mameda Khalidova!