Marcin Najman mocno zaczepia Boxdela!

Od wczorajszego wieczoru, Marcin Najman wydał przynajmniej kilka filmików, które skierowane zostały w stronę jednego z włodarzy Fame MMA, Boxdela. Wszystko za sprawą zielonego światła, jakie dało High League na to, aby stoczyć pojedynek na ich gali, właśnie z w Włodarzem FAME. Wydaje się jednak, że pomimo kąśliwych filmików, Boxdel nie podejmie pojedynku, który kiedyś sam proponował Marcinowi Najmanowi.

Wszystko za sprawą ostatniego stanowiska, jakie Boxdel przedstawił w swoim programie „Aferki”. Włodarz FAME wyjawił, że nie chce dawać Marcinowi Najmanowi zarabiać na swojej osobie. Podkreślił przy tym, że bardzo chętnie spotka się na walkę z Marcinem Najmanem, jednak nie będzie to walka medialna, na której Marcin Najman mógłby zarobić.

Przyznać jednak trzeba, że Marcin Najman ma rację, co do jednego. Jego walka z Boxdelem bardzo mocno uratowałaby kolejną edycję High League, która zaczyna się mocno sypać, ze względu właśnie na kartę walk, która zaczyna wyglądać coraz słabiej. Federacja z pewnością uratuje tyle, ile da się z tego eventu, jednak brakuje mocnego bodźca, który mógłby zapewnić właśnie Boxdel, podczas ewentualnej walki z Marcinem Najmanem.

Marcin Najman postanowił zaczepić jeszcze Nikolę Milanovica, który jest także powiązany mocno z marką FAME. Ochroniarz FAME zapewne mógłby przystąpić do takiej walki, jednak biorąc pod uwagę jego duże umiejętności, byłaby to raczej walka do jednej bramki, która zakończyłaby się bardzo szybko, czego zapewne władze High League nie chcą. Dodatkowo, Nikola Milanovic to osoba bardzo lekko usposobiona, która nie tworzyłaby żadnych emocji przed walką, spokojnie oczekując na pojedynek z Marcinem Najmanem.

Tak więc, tylko Boxdel jest w stanie wzbudzić takich emocji, jakich na dzień dzisiejszy potrzebuje gala High League 6.

Czytaj również:  Mamed Khalidov zawalczy z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 77!