Marcin Najman mocno na temat Adriana Ciosa!

Sobotni brak walki pomiędzy Adrianem Ciosem a Łukaszem Magicalem odbija się cały czas, bardzo szerokim echem w sieci. Wiele osób komentuje zachowanie Adriana Ciosa, które jest negowane przez cały świat freak fighterów. Cegiełkę dołożył Marcin Najman, który postanowił w dość niewybredny sposób wypowiedzieć się na temat zachowania, byłego już zawodnika federacji PRIME MMA. Sprawdźcie sami!

Zachowanie Adriana Ciosa jest bardzo mocno komentowane przez cały świat freak fightów. Nic więc dziwnego, że do dyskusji został wywołany Marcin Najman, który bardzo chętnie komentuje sprawy bieżące, w świecie freak fightów.

Marcin Najman przyznał wprost, że nie ma tutaj czego komentować. Według niego, cała sytuacja była bardzo żenujące. Dodatkowo, Marcin Najman dodał, że sam nabrał się na postać Adriana Ciosa, który wydawał się mieć serce do walki. Jednak jego walki, jak i zachowania wokół samego oktagonu pokazały wprost, że jest to człowiek, bez honoru.

Zawodnik Clout MMA dodał także, że w jego opinii Adrian Cios to oszust, który nabrał masę ludzi. Dodał także, ze nie chodzi tu tylko o tą walkę.

Cały wywiad z Marcinem Najmanem znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Mateusz Gamrot odpowiada Chandlerowi!