Marcin Najman chce rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim!

Marcin Najman jest jedną z kolejnych osób, które postanowiły skomentować ostatnią przegraną Mariusza Pudzianowskiego, z Arturem Szpilką. Co ciekawe, Marcin Najman nie stracił okazji do tego, aby zaproponować byłemu strongmanowi pojedynku. Zaskakująca jest jednak odpowiedź Mariusza Pudzianowskiego, który przestrzega przed rewanżem swojego byłego oponenta. Sprawdźcie sami!

Czy walka Najman – Pudzianowski jest możliwa? Patrząc na ostatnie wydarzenia w klatce, coraz bliżej jest nam do tego stwierdzenia. Wszystko dlatego, że Mariusz Pudzianowski już dzień później poinformował o tym, że są to jego ostatnie podrygi w klatce KSW. Włodarze KSW z pewnością będą chcieli przedłużyć czas trwania Pudzianowskiego w swojej federacji, jednak jeśli Mariusz Pudzianowski nie będzie wygrywał swoich pojedynków, faktycznie jest już końca swojej przygody w KSW.

Swoją okazję przeczuwa Marcin Najman który doskonale wie, że jeśli Mariusz Pudzianowski zakończy swoją przygodę w KSW, kolejnym krokiem będzie z pewnością dołączenie do jednej z federacji freak fightowych, w których mógłby realizować kolejne walki, na nieco niższym poziomie, zarabiając przy tym zdecydowanie większe pieniądze. Mariusz Pudzianowski nie byłby tanim zawodnikiem, jednak jeśli tylko zostanie dobrze zestawiony, jego potencjalne walki dałyby z pewnością zarobić wszystkim wokół.

Co ciekawe, sam Mariusz Pudzianowski odpisał Marcinowi Najmanowi, którego ostrzega przed rozpoczęciem pojedynku rewanżowego. Widać również, że Mariusz Pudzianowski widzi okazję w takim pojedynku na to, aby kolejny raz dobrze zarobić, w bardzo łatwy sposób. Bardzo możliwe więc, że obu zawodników zobaczymy w niedługim czasie, jeszcze raz w klatce!

Czytaj również:  Mateusz Gamrot znów męczy Macieja Turskiego!