Marcin Najman atakuje Tomasza Adamka!

Marcin Najman postanowił odpowiedzieć szybko na słowa Tomasza Adamka, który przy okazji gali FAME 19 przyznał, że na Marcina Najmana potrzebuje zaledwie 10 sekund rozgrzewki i 10 sekund walki. Słowa te bardzo mocno podburzyły Marcina Najmana, który aktualnie przebywa z rodziną, w USA. Zawodnik Clout MMA odpowiedział w nocy Tomaszowi Adamkowi, w formie video. Sprawdźcie sami!

Tomasz Adamek właśnie pojawił się w Polsce, skutkiem czego znalazł czas na to, aby znaleźć się na gali FAME 19. Kamery niejednokrotnie uchwyciły go w towarzystwie Mateusza Borka który jak wiadomo, współpracuje z FAME MMA, łącząc świat sportów ze światem freakowym.

Słowa Tomasza Adamka bardzo nie spodobały się Marcinowi Najmanowi, który postanowił odnieść się do nich, w formie video. Jak przyznaje zawodnik Clout MMA, jest w stanie zgodzić się na oddanie całej swojej gaży, jeśli przegra z Tomaszem Adamkiem w 10 sekund. Jeśli jednak Tomasz Adamek nie wygra z Marcinem Najmanem w 10 sekund, wtedy to on miałby oddać swoją gażę.

Marcin Najman zwraca jednak uwagę, że jako iż jest on zawodnikiem Clout MMA, walka musiałaby odbyć się w jego rodzimej federacji. Według Marcina Najmana nie będzie to jednak możliwe, ponieważ Tomasz Adamek będąc na gali FAME, w jego odczuciu już dogaduje się, właśnie z tą federacją, co wykluczy ich potencjalny pojedynek.

Poniżej video od Marcina Najmana:

Czytaj również:  Rafał Kijańczuk zabiera głos po przegranej na KSW 82!