Marcin Held zapowiada swoje starcie przed debiutem w KSW!

Marcin Held już 16 grudnia zadebiutuje w klatce Konfrontacji Sztuk Walki. Zanim jednak dojdzie do jego debiutu dla największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki, zawodnik zapowiada swoje starcie!

Choć Marcin Held będzie debiutował dla Konfrontacji Sztuk Walki, to nie znaczy, że stawia pierwsze kroki w mieszanych sztukach walki. Warto wspomnieć, ze ten zawodnik ma na swoim koncie występy dla Bellatora, czy dla Ultimate Fighting Championship. Na gali XTB KSW 89 zmierzy się z Raulem Tutaraulim, a ich walka będzie jedną z najbardziej wyczekiwanych przez fanów podczas całego wydarzenia.

Przed swoim debiutem w Konfrontacji Sztuk Walki, zapowiada, że będzie szukał poddania, czyli dźwigni na nogi, gilotyny lub balacha. Są to techniki, z których Marcin Held jest najbardziej znany wśród fanów. Jednocześnie zawodnik docenił umiejętności swojego przeciwnika i wspomniał, jak widzi swoją przyszłość w Konfrontacji Sztuk Walki. Na oficjalnej stronie największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce zapowiada, że celuje wysoko. Na pewno będzie chciał walczyć z najlepszymi zawodnikami i jego marzeniem jest pojedynek o pas mistrzowski.

Zanim jednak będzie miał szansę zmierzyć się z kolejnym zawodnikami, czego go walka z Tutaraulim. Jak obstawiacie to starcie? Myślicie, że Marcin Held ma jakieś szanse?

Dzień z życia zawodnika znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Michał Materla na temat swojej formy fizycznej!