Marcin Bandel stanie do obrony pasa Brave CF!

Śledzisz karierę sportową Marcina Bandela? W takim razie pamiętać, że już dziś stanie do swojej pierwszej obrony pasa Brave CF!

Marcin Bandel, znany również jako Bomba to doświadczony zawodnik, który w kilkunastoletniej karierze stoczył wiele walk. Miał też przygodę z Ultimate Fighting Championship, Nie była jednak ona zbyt długa, bo zakończyła się po dwóch przegranych Polaka. Jednak na amerykańskim gigancie historia Marcina Bandela się nie kończy. Fighter i trener Zenithu Łódź w ubiegłym roku w zaledwie dziewięćdziesiąt sekund poddał rywala i sięgnął po  tytuł kategorii super półśredniej do 175 funtów. Jednak na jego koncie jest znacznie więcej osiągnięć zawodowych. Aktualnie ma też za sobą serię czterech wygranych pojedynków. 

Teraz czeka go kolejne starcie, jedno z ważniejszych w jego karierze. Marcin Bandel wystąpi w  co-main evencie gali Brave CF 77, gdzie będzie bronił pasa. Jego rywalem będzie Kamal Magomedov. Rosjanin ma rekord 10-0 i w tym roku obchodził dziesięciolecie kariery zawodowej. Ciekawostką może być fakt, że żadna walka 32-letniego zawodnika nie zakończyła się decyzją sędziów. Sześć razy poddawał rywali.

Gala Brave CF 77 z udziałem Marcina Bandela rozpocznie się we wtorek 5 grudnia 2023 roku o godzinie 16:00. Jak zwykle odbyło się ważenie, Polak jednak wypełnił limit kategorii super półśredniej, więc dziś będzie można oglądać jego starcie.

Czytaj również:  Pudzian zdradził kiedy wróci do klatki KSW?