Mamed Khalidov zapowiedziany na XTB KSW Colosseum 2!

Mamed Khalidov jest pierwszą, oficjalnie zapowiedzianą postacią, podczas czerwcowej gali XTB KSW Colosseum 2. Jak więc widać, karta walk powoli jest nam odsłaniana, abyśmy nabrali apetytu, na te pojedynki. Bardzo trudno jest dziś stwierdzić, kto jest rywalem Mameda. Z pewnością będzie to jednak mocne nazwisko które sprawi, że oktagon w czerwcu wybuchnie!

Powrót Mameda podczas XTB KSW Colosseum 2 wydaje się być dobrym ruchem. Mamed bał udział w pierwszym Colosseum, tak więc kontynuacja jego obecności na tym evencie wydaje się być dobrym ruchem. W 2017 roku, Mamed Khalidov raczył nas występem w walce wieczoru, z Borysem Mańkowskim. Walka spełniła oczekiwania kibiców i była jedną, z szerzej komentowanych, jeśli chodzi o wszystkie walki, które tego wieczoru, toczyły się na Nardowym.

Tym razem to jednak Mamed będzie zawodnikiem, który będzie miał ciężki orzech do zgryzienia. Federacja KSW z pewnością postawi na mocne nazwisko, które będzie w stanie konkurować z Mamedem, na pełnym dystansie. Dlatego też, jesteśmy bardzo ciekawi tego zestawienia i liczymy, że bardzo szybko zostanie ono ujawnione oficjalnie!

Czytaj również:  De Fries zawalczy z Pudzianem? A może z Mamedem?