Mamed Khalidov ostro o freak fightach!

Mamed Khalidov nie jest wielkim entuzjastą freak fightów i wiadomo to nie od dziś. Jednak do tej pory, sam zawodnik starał się lakonicznie i delikatnie wypowiadać o takich przedsięwzięciach. Widać jednak po ostatnim wywiadzie, że gale freak fight coraz bardziej zaczynają denerować Mameda

Były mistrz KSW nie jest jedyną osobą, która w środowisku otwarcie wypowiada się na temat freaków w sposób negatywny. O freakach źle mówi Marcin Różalski, który miał okazję oglądać całe przedsięwzięcie od środka. Pomimo swojego występu w Prime MMA, na temat całej gali i otoczki źle wypowiada się sam Daniel Rutkowski, który w nocy z soboty na niedzielę pokonał Piotra Pająka w boksie.

Mamed ostro o freakach!

Na ostatnim podcaście Żurnalisty, w którym brał udział Mamed Khalidov, został zapytany, jak widzi konferencje i otoczkę całej gali, na której przekraczane są różne granice. Jak przyznał sam Mamed, takie zachowania nie mają wspólnego nic ze sportem, który sam w sobie wiąże się z dyscypliną i szacunkiem do drugiego zawodnika.

Były mistrz KSW postanowił wypowiedzieć się także na temat najgorszych zachowań, jakie widziane są na FAME. Mowa o zachowaniu Amadeusza Ferrariego i Adriana Polaka.

Czytaj również:  Zbigniew Stonoga uruchamia kolejną galę freak fight!