Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski po ważeniu przed XTB KSW 77!

Wczorajszego wieczoru odbyło się ważenie przed galą XTB KSW 77. Na ważeniu stawili się wszyscy zawodnicy, choć oczy widzów były zwrócone głównie w stronę Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khlaidova. Panowie byli wobec siebie bardzo serdeczni, natomiast na ważeniu panowała bardzo przyjacielska atmosfera z obu stron.

Fighterzy odbyli także face to face, który był niezwykle przyjacielski. Zarówno Mamed Khalidov jak i Mariusz Pudzianowski byli niezwykle uśmiechnięci, choć jak powiedział sam Mamed, dziś jest niezwykle przyjacielsko i miło, lecz Mariusz, kiedy tylko wejdzie do klatki, będzie chciał w przenośni „urwać mu głowę”.

Tylko w Superbet kurs x100 na zwycięzcę walki Khalidov -Pudzianowski

Jakiego pojedynku spodziewamy się dzisiejszego wieczoru w klatce?

Zarówno Mariusz Pudzianowski, jak i Mamed Khalidov mają wiele do udowodnienia w klatce. Choć tylko Mamed Khalidov ma wiele do stracenia wizerunkowo, jeśli przegra walkę z Mariuszem. Zawodnik przyznał, że chciałby powrócić jednak do kategorii średniej, tak więc może to być jego ostatnia walka w kategorii ciężkiej. Wiele zależy jednak od tego, jak Mamed dziś będzie prezentował się w walce i czy będzie w tej kategorii prezentował podobną szybkość i zwinność.

Z kolei Mariusz Puzianowski notuje wspaniałą serię wygranych, która dziś może być przerwana. Jak twierdzi wielu ekspertów, jest to typowa walka 50/50, którą ciężko jest obstawiać zarówno w jedną, jak i w drugą stronę.

Kliknij i Obstaw Khalidova albo Pudzianowskiego po kursie X100!

Jeśli przegapiliście oficjalne ważenie, zapraszamy do oficjalnego materiału:

Czytaj również:  Czy Mariusz Pudzianowski doznał kontuzji? Co z Walką?