Main event podczas gali KSW 79 ogłoszony!

Taki main event z pewnością zwróci zainteresowanie widzów. W klatce pojawi się bowiem Phil De Fries, który od 2018 roku, jest mistrzem kategorii ciężkiej KSW. Od tej pory, nikt nie jest w stanie zagrozić Anglikowi. Jednak tym razem, do klatki z Philem wchodzi Todd Duffee, który w przeszłości pokonał De Friesa. Czy i tym razem uda się zrealizować plan? Przekonamy się już 25 lutego!

Wydaje się, że taki main event jest na dzień dzisiejszy najlepszym rozwiązaniem. Bardzo trudno szukać jest bowiem godnego przeciwnika dla Anglika, który radzi sobie bez problemu z każdym kolejnym oponentem zarówno z naszego podwórka, jak i z kart zawodników KSW z poza naszego kraju. Phil De Fries na dzień dzisiejszy jest niekwestionowanym mistrzem KSW w swojej wadze. Jednak tym razem, obrona pasa przyjdzie mu z zawodnikiem, który już raz pokonał Phila w klatce.

Warto przypomnieć, że pierwsza walka Phila De Friesa z Toddem Duffeem miała miejsce pod koniec 2021 roku. Był to pojedynek w ramach UFC, który odbył się w Las Vegas. Co ciekawe, Phil De Fries był znokautowany przez swojego aktualnego rywala już w trzeciej minucie walki. Od tego czasu wiele zmieniło się i dziś Phil De Fries będzie z pewnością, zupełnie inaczej podchodził do swojego pojedynku, chcąc udowodnić, że tym razem to on będzie wygranym.

Czytaj również:  KSW 79 potwierdzone w Czechach!