Magomed Ankalaev na temat walki walki mistrzowskiej!

Magomed Ankalaev postanowił wreszcie zabrać głos na temat ewentualnej walki mistrzowskiej, w swojej kategorii. Zawodnik zagroził Jamahalowi Hillowi, który w naszej ocenie, mógłby być przeciwnikiem dla jednego, z potencjalnych pretendentów w walce o pas kategorii półśredniej UFC.

Jamahal Hill wygrał ostatnią walkę o tytuł mistrza kategorii półciężkiej UFC. Zawodnik na pełnym dystansie pokonał Glovera Teixeirę. Po walce, Jamahal Hill z pewnością zastanawiał się, kto pierwszy zaczepi jego osobę. Z kolei Magomed Ankalaev był w ostatnim czasie bardzo mocno krytykowany za to, że nie udziela się medialnie w UFC i nie robi wokół swojego nazwiska szumu. Zawodnik obiecał poprawę w tym aspekcie, jednak po wygranej Jamahala Hilla, jego media społecznościowe milczały.

Dziś jednak sytuacja zmieniła się, ponieważ Dagestańczyk postanowił opublikować przy pomocy Twittera wpis, który miał się odnieść bezpośrednio do Jamahala Hilla. Magomed Ankalaev w bardzo mocnych słowach zaatakował nowego mistrza kategorii, ponieważ nazwał go „grubym”, a także zaznaczył, że idzie po jego pas.

Wydaje się więc, że na naszych oczach powstaje wstęp do kolejnej walki o pas. Pytanie jednak, co na te słowa odpowie Jamahal Hill, a także jakich odpowiedzi możemy oczekiwać w przyszłości od Dagestańczyka. Wydaje się bowiem, że Magomed Ankalaev będzie musiał wykazać się o wiele większą determinacją i kreatywnością, jeśli faktycznie chce skutecznie zawalczyć o walkę z aktualnym mistrzem tej kategorii.

Oryginalny wpis poniżej:

Czytaj również:  Szymon Kołecki z mocną wypowiedzią na temat Mariusza Pudzianowskiego!