Magomed Ankalaev chce walki z Janem Błachowiczem!

Magomed Ankalaev nie odpuszcza i nadal chce walki rewanżowej z Janem Błachowiczem. Na dzień dzisiejszy UFC jest jednak nieubłagane i milczy na temat potencjalnego starcia obu zawodników. Milczy również Jan Błachowicz, który bacznie przygląda się całemu procederowi. Z kolei Magomed Ankalaev podkręca swoje wypowiedzi i coraz mocniej prowokuje UFC do zwieńczenia tej walki!

Najnowszy wywiad w roli głównej Magomeda Ankalaeva pokazuje nam jasno, że temat walki z Janem Błachowiczem jest dla tego zawodnika największym priorytetem. Pomimo tego, że Degestańczyk już nie raz wyraził chęć walki, a Jan Błachowicz zgodził się na ich wspólny rewanż, UFC wydaje się być głuche na potrzeby swoich zawodników.

Dlatego też, w ostatnim wywiadzie Magomed Ankalaev podkreślił, że taka walka marzy mu się i wręcz błaga o nią UFC, w których rękach jest takie zestawienie. Co ciekawe, trener Degestańczyka stwierdził, że Jan Błachowicz jest „Polską siłą”, z którą jego zawodnik chciałby się zmierzyć jeszcze raz.

Czy UFC będzie chętne na takie zestawienie? Bardzo trudno powiedzieć, jednak ciężko będzie o jakikolwiek komentarz w tej sprawie, ponieważ UFC i Dana White realizują dziś masę projektów, które mają ogromne znaczenie dla całej federacji.

Czytaj również:  Prezes FEN w mocnych słowach odpowiada Różalowi!