Maciej Rataj został skontuzjowany podczas konferencji przed galą PRIME 6!

Do bardzo groźnie wyglądającej sceny doszło podczas wczorajszej konferencji przed PRIME 6! Maciej Rataj, który w sobotę miał wystąpić na gali PRIME 6, prawdopodobnie będzie musiał zrezygnować ze swojego występu. Wszyskto przez pechową kontuzję, której doznał podczas przepychanek z Hellboyem!

Sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, jednak wydarzyła się na jednej z konferencji, właśnie przed galą PRIME 6, która odbędzie się w najbliższą sobotę. Maciej Rataj miał tego dnia zmierzyć się z Dzikiem, który był jego nominalnym przeciwnikiem. Niestety, podczas samej konferencji doszło także do przepychanek słownych z Hellboyem, który został wywołany przez Maciej Rataja do bliższej konfrontacji. Hellboy nie czekał długo na zaproszenie, skutkiem czego panowie spotkali się na środku planu konferencyjnego. Hellbyoy momentalnie obalił Macieja Rataja, który po upadku, doznał skręcenia kostki.

Federacja PRIME jeszcze wczoraj odniosła się do całego wydarzenia informując, że Maciej Rataj jest pod opieką medyków, którzy zrobią wszystko, aby ten mógł wystąpić w swojej walce, która będzie miała miejsce już 21 października. Jeśli zaś chodzi o Grzegorza Głuszcza, zostaną wobec niego wyciągnięte bliżej nieokreślone konsekwencje zachowania.

Poniżej możecie zobaczyć całą sytuację, która miała miejsce wczoraj:

Czytaj również:  Kamil Łaszczyk wystąpi na MB Boxing Night 16!