Maciej Kawulski o sytuacji Marcin Różalskiego w KSW!

Maciej Kawulski przy okazji ostatniego KSW 82 został zapytany o kolejne możliwe nazwiska, które mogą pojawić się na karcie walk gali KSW Colosseum 2. Mowa dokładniej o Marcinie Różalskim który jak wiadomo, cały czas jest w treningu. Pomimo tego, że były zawodnik KSW ostatnio nie miał dobrej pasji w walkach, mógłby być nadal dobrym nazwiskiem, które uświetniłoby kolejną galę KSW. Co na to Maciej Kawulski? Sprawdźcie sami!

Dla fanów charyzmatycznego Marcina Różalskiego niestety nie ma dobrych nowin, ponieważ według Macieja Kawulskiego, nie zobaczymy „Różala”, jako zawodnika, na najbliższej gali KSW. Oczywiście zaproszenie Marcin otrzyma, jednak jako widz, a nie jako zawodnik.

Według Macieja Kawulskiego, sytuacja Marcina Różalskiego w KSW jest dość oczywista. Zawodnik miał okazję już pożegnać się z federacją i w jego opinii, było to bardzo dobre pożegnanie. Dodatkowo, Maciej Kawulski powiedział, że rozmawiał z Marcinem Różalskim, lecz nie o aspektach kolejnych walk, ponieważ nie czuje, że jest to temat, który powinien poruszać z byłym zawodnikiem KSW.

Wychodzi więc na to, że nawet jeśli Marcin Różalski powróci jeszcze do klatki, to już nie za sprawą KSW.

Czytaj również:  Don Diego szczerze wypowiedział się na temat dopingu!