Łukasz Różański z wielką ofertą z Arabii Saudyjskiej!

Łukasz Różański jest na dzień dzisiejszy bardzo atrakcyjnym pięściarzem, który skupia na sobie uwagę inwestorów z całego świata boksu. Skutkiem tego, Polak dostał ofertę wprost z Arabii Saudyjskiej. W tej są bardzo duże pieniądze.

Mistrz Świata dostał możliwość walki w Arabii Saudyjskiej, w której miałby zmierzyć się z Kevinem Lareną, który pochodzi z RPA. Byłby to z pewnością ciekawy pojedynek, który zgromadziłby wokół siebie wielu inwestorów i sponsorów, którzy chcieliby wziąć udział w tym wydarzeniu sportowym. Jak wiadomo, Arabia Saudyjska w ostatnim czasie sięga po największe nazwiska nie tylko ze świata boksu, lecz także ze świata piłkarskiego. Przykładem jest chociażby Cristiano Ronaldo i Karim Benzema, którzy dołączyli do Saudyjskich drużyn piłkarskich.

Walka Łukasza Różańskiego z Kebinem Lareną miałaby odbyć się pod koniec roku. Jest to idealny moment, w którym klimat w Arabii Saudyjskiej pozwala odpowiednio funkcjonować Europejczykom. Dlatego też, Łukasz Różański miałby większe szanse do tego, aby lepiej aklimatyzować się, na tym terenie.

Czytaj również:  Mariusz Pudzianowski mocno do trenera Oknińskiego!