Łukasz Magical nie dostał pieniędzy z PRIME MMA!

Kolejne problemy PRIME MMA! Jak potwierdził na wczorajszym Tik Toku sam zainteresowany, czyli Łukasz Magical. Federacja PRIME MMA nie dotrzymała słowa i nie wypłaciła mu jego gaży pomimo tego, że padły wcześniej publiczne deklaracje odnośnie tego, iż zawodnik otrzyma kwotę za walkę, do której nie doszło. Dziś już wiemy, że konflikt na linii Magicale – PRIME MMA, właśnie zaczyna się na naszych oczach.

Trudno stwierdzić, jakie będą ruchy obu stron. Na dziś wiemy, że Łukasz Magical nie jest już zawodnikiem PRIME MMA. Co ciekawe, doszło do tego już 2-go sierpnia. Nie wiemy, czy to Łukasz Magical był stroną, która chciał zerwania kontraktu, który podobno opiewał, na kilka walk. Co ciekawe, sam Tomasz Bezrąk informował, że Łukasz Magical będzie występował na jednej, z kolejnych gal (prawdopodobnie na następnej gali). Dziś jednak wychodzi na to, że federacja i zawodnik, nie dojdą do porozumienia.

Ciekawe jest jednak to, iż zawodnik faktycznie miał otrzymać środki za walkę, do której nie doszło. Co więcej, taka deklaracja padła publicznie, tak więc PRIME MMA jest moralnie zobowiązane do tego, aby wypłacić zawodnikowi. Nie wiemy jednak, co skłoniło samą federację do tego, aby nie wypłacić środków zawodnikowi, które były mu obiecane. Na dzień dzisiejszy nie znamy jeszcze stanowiska Tomasza Bezrąka, który nie odniósł się do wczorajszego tik toka.

Pełny tik tok z informacją, dostępny jest poniżej:

@goha_magical

PRIME MMA NIE DOTRZYMAŁO SŁOWA ! Udostępnijcie kochani niech wszyscy wiedzą !

♬ dźwięk oryginalny – danielmagical☑️
Czytaj również:  Marcin Wrzosek mocno do Don Kasjo!