Łukasz Maciec proponuje walkę Amadeuszowi Ferrariemu!

Dzieje się! Łukasz Maciec, czyli zawodowy pięściarz, postanowił publicznie zaproponować walkę Amadeuszowi Ferrariemu. Na dzień dzisiejszy, freak fighter nie odpowiedział na zaczepki boksera z Lublina. Warto pamiętać, że w tym tygodniu, Amadeusz Ferrari zawalczy podczas walki wieczoru na FAME 19. Jeśli przegra walkę z Arkadiuszem Tańculą, będzie to kolejny dobry argument, aby ponownie wbić szpilkę w freak fightera!

Łukasz Maciec to 34 letni, utalentowany pięściarz, pochodzący z Lublina. Warto dodać, że nie jest to pierwsza zaczepka „Crazy Cat’a”, w stronę Ferrariego. Łukasz Maciec już wcześniej był zainteresowany pojedynkiem z Amadeuszem Ferrarim, który jak wiadomo, miał już jedną walkę z zawodowym bokserem, którą finalnie przegrał.

Na dzień dzisiejszy, bardzo trudno jest stwierdzić, jakie plany ma Amadeusz Ferrari w przyszłości. Ewentualna przegrana walka z Arkadiuszem Tańculą byłaby idealnym momentem, który mógłby wykorzystać Łukasz Maciec, aby zaczepić Amadeusza Ferrariego.

Warto dodać, że „Crazy Cat” to pięściarz z bardzo dużym charakterem i temperamentem, który mógłby świetnie przełożyć nie tylko na walkę z Amadeuszem Ferrarim, lecz również i na konferencje w FAME. Temperament obu zawodników sprawiłby, że konferencje z ich udziałem byłyby niezwykle agresywne i dynamiczne.

Poniżej wycinki z profilu pięściarza, które kierowane były w stronę Amadeusza Ferrariego:

Czytaj również:  Justin Gaethje zapowiada mocne show podczas gali UFC 286!