Ludwiczek MMA – nowy zawodnik High League!

Ludwiczek

Kacper Bociański to osoba znana jako “Ludwiczek”. Jest on właścicielem konta na YouTube pod nazwą “Ludwiczek – Top Top News”. Tak naprawdę nie za wiele wiadomo o tej osobie, jeśli chodzi o jego życie prywatne. Wiadome jest, że ma 21 lat i waży około 100 kg. Mierzy nieco ponad 160 centymetrów wzrostu. Pochodzi on z miasta Golczewo w województwie zachodniopomorskim. “Ludwiczek” to jego pseudonim, który zaczerpnął od bohatera popularnej kreskówki “Świat według Ludwiczka”.

Z czego zasłynął Ludwiczek?

Osobę tę można było poznać przy okazji gal Fame MMA, gdzie zaczął robić wywiady z uczestnikami gali. W Internecie zostało to odebrane bardzo pozytywnie, jak stwierdzili oglądający jego filmy było to coś nowego i dzięki temu zyskał on dosyć sporą popularność. W zasadzie w ciągu kilkudziesięciu godzin od pojawienia się materiałów związanych z Fame MMA 11 na jego kanale przybyło mu kilkadziesiąt tysięcy subskrypcji.

Kacper Bociański został odebrany pozytywnie w tamtym środowisku, chwaliło go wiele osób znanych z Internetu i jednocześnie występujących w Fame MMA. Warto powiedzieć, że zaczynał tak naprawdę od 0, a na ten moment posiada on 136 tysięcy subskrypcji.

Jako dziennikarz sprawdza się zatem naprawdę świetnie, a przecież w tym środowisku jest kimś nowym, jeszcze nie znanym, a już teraz wiele osób mówi o tym, by nagrodzić go mianem Najlepszego Polskiego Dziennikarza. Biorąc pod uwagę błyskawiczny rozwój jego i jego kanału, jak spektakularnie zadebiutował to tak naprawdę nie jest to wykluczone.

Jak sam powiedział wywiady, które przeprowadza są jego pierwszymi, wcześniej nie miał w zasadzie żadnej styczności z dziennikarstwem. Jak widać jednak od samego początku radzi sobie z tym bardzo dobrze.

Jak wyglądają jego wywiady?

Wywiadów, które przeprowadził jest setki. Jego kanał posiada na ten moment ponad 150 filmów z różnymi zawodnikami. Podejście do sprawy jest bardzo ciekawe, ponieważ w swoich wywiadach chce szukać żartów dostosowując je do sytuacji.

Czytaj również:  Paweł Jóźwiak – wszystko na temat włodarza FEN i PRIME MMA

Wiele osób z Internetu chwali Bociańskiego za jego podejście do ludzi. Prowadzi wywiady z bardzo często osobami, które posiadają bardzo trudny charakter, są nerwowe, wybuchowe. Umiejętność obracania wszystkiego w żart jest niewątpliwie wartością dodaną. Ma na koncie wywiady przeprowadzone między innymi z Wardęgą, braćmi Malczyńskimi, czy też Błońskim.

Ludwiczek w ringu

Biorąc pod uwagę fakt, jak ciekawą postacią jest Kacper Bociański to musiało paść pytanie od właścicieli organizacji freak fight o jego potencjalny występ i walkę z jedną z gwiazd. Propozycję złożył mu między innymi Wojciech Gola z Fame MMA, ale również Boxdel z High League.

Czy Ludwiczek ma coś wspólnego ze sportem? Biorąc pod uwagę wszystkie składowe to można założyć, że nie do końca, jeśli chodzi o stronę czynną. Na pewno może być to barwna postać biorąc pod uwagę konferencje prasowe, gdzie dziennikarze bardzo chętnie zadawaliby mu mnóstwo pytań, a on sam stałby się jeszcze większą gwiazdą.

Miało być Fame MMA, ale ostatecznie Bociański wybrał High League i już na ten moment wiadome jest, że 18 marca 2023 roku stoczy swoją debiutancką walkę. Jego przeciwnikiem ma być Dariusz Kaźmierczuk znany jako “Daro Lew”. Gala, jak i sama walka odbędzie się w katowickim Spodku.

Pojedynek ten odbędzie się na typowych zasadach MMA i będzie to 2 starcie wieczoru, zaraz po pojedynku Michała Cichego z Tomaszem Matysiakiem.

Tak wogóle warto powiedzieć, że do tego pojedynku mogłoby nie dojść, gdyby nie kontuzja poprzedniego przeciwnika Kaźmierczuka. Na początku jego rywalem miał być Przemysław Skulski, znany jako “Sequento”. Ten jednak doznał kontuzji, która wykluczyła go z walki.

Szanse Ludwiczka w walce

Warto spojrzeć na to, kim jest jego rywal. Kaźmierczuk w ringu ma już pewne doświadczenie, wyszedł do niego bowiem kilka razy, aczkolwiek jego wyczyny nie budziły podziwu publiczności, ponieważ większość swoich walk przegrał. Pokazuje to, że nie jest zbyt mocnym zawodnikiem. Jednak samo obycie w ringu sprawia, że to prawdopodobnie “Daro Lew” może być faworytem tego starcia.

Czytaj również:  Hecman - wszystko na temat zawodnika!

Nie wiadomo na ten moment, czego można spodziewać się od Ludwiczka, czy może być on równie skuteczny w ringu, jak przed mikrofonem. Na ten moment można tylko gdybać. Do starcia pozostał nieco ponad tydzień, Bociański pewnie na swój sposób do niego trenuje. Jak to będzie wyglądać? Wszystko zweryfikuje starcie w klatce. Czy Ludwiczek jest w stanie zaskoczyć swojego przeciwnika? Być może czymś nas zaskoczy.

Ludwiczek w mediach społecznościowych

Oczywiście Kacpra Bociańskiego można spotkać przede wszystkim na Instagramie. Jego profil obserwuje prawie 36 tysięcy osób. Niemożliwe jest dostrzeżenie zdjęć z treningów, przygotowań do walki, aczkolwiek zauważalna jest jego postura, stąd też można twierdzić, że z ringiem do czynienia nie będzie miał on zbyt długo.

Zapewne więcej informacji na temat Kacpra Bociańskiego będzie można uzyskać przy okazji samej gali i konferencji prasowych. Na ten moment wiadomo niewiele, praktycznie nic poza wspomnianymi wywiadami i podstawowymi informacji.