Lexy Chaplin – poznaj profil zawodniczki

Lexy Chaplin

Lexy Chaplin to znana influencerka, która urodziła się w 1999 roku. Ma 170 centymetrów wzrostu i około 57 kg wagi. Znana jest między innymi z występów w Team X, a także w High League. Jest związana z Marcinem Dubielem, który przeszedł podobną drogę jak jego ukochana. Lexy ma własną linię kosmetyków, a także swój własny sklep internetowy.

Popularność Lexy Chaplin

Warto spojrzeć na profile tej osoby w mediach społecznościowych. Łącznie Lexy Chaplin posiada grubo ponad milion obserwujących. To dotyczy między innymi Instagrama (2.2 mln obserwujących), ale także Tik Toka (3.4 mln obserwujących). To postać niesamowicie znana, głównie przez młodsze pokolenie. Warto powiedzieć, że Lexy jest pochodzenia niemieckiego, tam się urodziła. Ojciec to amerykański żołnierz, zaś matka to Polka z okolic Gdańska.

Lexy Chaplin występowała w show Team X, gdzie uczestnicy zamknięci w willi rzucali sobie wyzwania, prowadzili normalny tryb życia, a widzowie na YouTube mieli okazję to oglądać na żywo. Dołączyła tam w 2019 roku, by rok później zrezygnować. Atmosfera nie była za dobra, poza tym kłótnia z Dubielem, ale także niekorzystne warunki w umowie z agencją Team X. To wszystko sprawiło, że w sumie nie tylko Lexy, ale wielu innych uczestników zdecydowało się na opuszczenie programu.

W zasadzie od samego początku programu Team X Lexy była związana z Marcinem Dubielem. Po jakimś czasie na jaw wyszedł fakt, że oboje są parą.

Kariera w MMA

Dla Lexy Chaplin pojedynek 18 marca na gali High League 6 będzie już 4 walką w jej karierze. Do tej pory udało jej się zwyciężyć 2 razy i przegrać 1 walkę. Rozpoczęcie przygody ze sportami walki było dobrą wiadomością dla fanów i fanek influencerki. Wiadomość o tym była bardzo pozytywnie odebrana.

Wszystko rozpoczęło się na gali High League 1 od pojedynku z “Natsu”, a więc Natalią Kaczmarczyk. Obie panie toczyły pewien konflikt. Łączyło ich uczestnictwo w Team X. Wydawało się, że faworytką powinna być Lexy, która dominowała nad rywalką warunkami fizycznymi. Obie panie tym pojedynkiem debiutowały w sportach walki. Co ciekawe Lexy nie wykorzystała swoich przewag i ten pojedynek przegrała. “Natsu” walczyła bardzo ambitnie i dała z siebie wszystko. Lexy nie miała pomysłu jak znokautować swoją rywalkę.

Czytaj również:  Piotr Kałuski - wszystko na temat zawodnika!

Podczas High League 2 Lexy Chaplin zmierzyła się z Agatą Fąk znaną jako “Fagata”. W zasadzie ten pojedynek mógł mieć bardzo podobną historię do pojedynku z “Natsu”, ponieważ następna rywalka Lexy również miała za sobą przeszłość w programie Team X. Tak naprawdę po stronie Chaplin po raz kolejny stały warunki fizyczne. Miała ona za sobą 1 pojedynek, a “Fagata” była debiutantką. Lexy miała zatem okazję do wyciągnięcia wniosków z przegranej walki. Wydaje się, że tak właśnie zrobiła, ponieważ od początku ruszyła ofensywa po stronie Chaplin. 30 sekund wyczekiwania i walka przeniosła się do parteru. Wyższa i silniejsza zawodniczka przewróciła przeciwniczkę i tam zaczęła obijać Agatę Fąk będąc na górze. Walka ta musiała zakończyć się. Sędzia przerwał ją jeszcze w czasie 1 rundy.

Kolejny pojedynek miał duże znaczenie dla Lexy Chaplin, ponieważ nie dość, że była to walka rewanżowa z Natalią Kaczmarczyk, to dodatkowo stawką tej walki był pas mistrzowski w kategorii muszej. Lexy bardzo chciała tej walki, co potwierdzała niejednokrotnie w wywiadach. Po raz kolejny Lexy dominowała swoimi warunkami fizycznymi. Walka była zakontraktowana na okres 3 rund po 5 minut. Pojedynek ten stał na naprawdę dobrym poziomie, aczkolwiek widać było sporą odmianę po stronie Lexy, która wykorzystała swoje lepsze warunki i na przestrzeni całej walki była po prostu lepsza od swojej rywalki. Wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów, a co za tym idzie nie tylko udanie zrewanżowała się swojej rywalce, ale jednocześnie została nową mistrzynią High League w kategorii muszej.

Lexy 18 marca podczas gali High League 6 odbędzie swój 4 pojedynek w karierze, gdzie po raz pierwszy będzie bronić swojego pasa mistrzowskiego. Jej przeciwniczką będzi tym razem Paulina Hornik, z którą od pewnego momentu toczyła spór i starcie to będzie bardzo dobrą okazją do wyjaśnienia go i zakończenia.

Czytaj również:  Kornik Sowiński - wszystko na temat zawodnika!

Spór z Natsu i Hornik

Problem pojawił się przy okazji pierwszej walki z “Natsu”, który Lexy przegrała, a Hornik kibicująca swojej przyjaciółce zaczęła Chaplin z tego powodu dogryzać. Takich przypadków było jednak więcej, ponieważ obie panie pojawiły się w pobliżu ringu na trybunach przy okazji kolejnej walki Lexy z Agatą Fąk. Było im bardzo do śmiechu, kiedy przedstawiano Lexy. Ta po jakimś czasie postanowiła nie być dłużna. Zrewanżowała się “Natsu”, a publicznie przyznała, że chce, aby jej kolejną rywalką była Paulina Hornik. Z zawodniczki podczas transmisji na żywo jej trenera zaczęła szydzić.

Warto powiedzieć, że Hornik nie najgorzej rozpoczęła swoją przygodę ze sportami walki, ale to Lexy jest w tym pojedynku bardziej doświadczoną zawodniczką, poza tym chyba bardzo zależy jej na wygraniu z kolejną przeciwniczką z Team X. Dla mistrzyni będzie to tym razem walka zwykła, a nie w obronie pasa mistrzowskiego.