Leon Edwards porównał Covingtona do Stiflera z American Pie!

Leon Edwards to aktualnie panujący mistrz wagi półśredniej największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. W swojej kolejnej walce zmierzy się z Colbym Covingtonem. Zdaniem Brytyjczyka, jego przeciwnik jest bardzo podobny do postaci ze znanego filmu!

Przypomnijmy, że starcie Leona Edwardsa z Colbym Covingtonem odbędzie się już w najbliższą sobotę, a więc 16 grudnia na gali UFC 296. Walka ta będzie main eventem wydarzenia organizowanego przez Ultimate Fighting Championship. Jak to zwykle bywa przez tego typu galami, trwa tak zwany fight week, który przygotowuje fanów na nadchodzące wydarzenie.

Zawodnicy w tym czasie bardzo chętnie udzielają też wywiadów. Ciekawostką może być fakt, że Leon Edwards w tym tygodniu udziela ich zadziwiająco sporo i najczęściej mówi o swoim przeciwniku. W jednej z rozmów odniósł się do tego, że Covington został uznany za jednego z najlepszych trash talkerów w UFC. Jak stwierdził, Covington przypomina mu typowego amerykańskiego pozera. Porównał go nawet do Stiflera z American Pie, który gada, by pogadać. Jednak jego słowa sprawiają, że zawodnikowi będzie łatwiej wyjść i  rozprawić się z Covingtonem.

Myślicie, że mu się uda? Na kogo stawiacie w tej walce?

Czytaj również:  KSW chce walki Bajor vs. Kita!