Lambert Akhiadov oskarżony o brutalne zabójstwo!

Zawodnik MMA, Lambert Akhiadov boryka się aktualnie z bardzo dużymi problemami prawnymi. Został on bowiem oskarżony o zamordowanie pracownika Inspektora Drogowego, na terenie Rosji. Sprawa zawodnika jest o tyle trudna, iż morderstwo zostało zakwalifikowane jako ze szczególnym okrucieństwem. Skutkiem tego, 33 latek może liczyć się z wyrokiem od 8 do 20 lat bezwzględnego więzienia.

Według rosyjskich portali informacyjnych, zawodnik MMA popełnił zbrodnię 31 grudnia. Na terenie parku Zaryadye, Lambert Akhiadov miał zadać aż 16 ran kłutych, które zostały precyzyjnie wycelowane, w strategiczne narządy ludzkie. Wszystko po to, aby mężczyzna nie miał szans przeżycia, nawet pomimo ewentualnej, szybkiej pomocy.

Według świadków, całe zajście miało miejsce z uwagi na fotografowanie źle zaparkowanych samochodów, przez owego inspektora. Między mężczyznami doszło pierw do rozmowy, następnie do kłótni. Wtedy też Lambert Akhiadov wyjął nóż i zadał wspomniane obrażenia. Co więcej, podczas zatrzymania, zawodnik MMA przyznał się do zarzucanych mu czynków.

Czytaj również:  Gigantyczne zarobki Floyda Mayweathera za walkę pokazową!