Laluna zawalczy na Clout MMA 2!

Laluna w Clout MMA? Wszystko na to wskazuje! Kontrowersyjna gwiazda telewizyjna powraca do oktagonu, aby kolejny raz zmierzyć się z rywalką, której na ten moment nie znamy. Przypominamy, że Laluna zadebiutowała w federacji FAME MMA, gdzie swój debiut przegrała w bardzo złym stylu. Jak pójdzie jej tym razem?

Jeśli ktoś nie wie, Laluna to jedna z uczestniczek programu „Królowe Życia”. Jednak nie tylko temu programowi zawdzięcza swoją rozpoznawalność w telewizji i w sieci. Głównym czynnikiem sukcesu Laluny jest jej kontrowersyjność, a także bardzo cięty język, na co z pewnością liczą włodarze federacji Clout MMA.

Jeszcze za czasów debiutu w federacji FAME, Laluna dała się poznać z mocno ofensywnego stylu wypowiedzi podczas wszystkich konferencji, związanych z tym wydarzeniem. Niestety, Laluna nie przełożyła tego na oktagon. Jak będzie tym razem? Zapewne wiele zależy od doboru przeciwniczki dla Laluny. Jeśli przeciwniczka da się odpowiednio nastawić negatywnie przed pojedynkiem, Laluna będzie mieć szanse na odniesienie swojego pierwszego zwycięstwa, właśnie w federacji Clout MMA!

Czytaj również:  Carla Esparza mocno przywitana na konferencji przed UFC 281!