Laluna – krótka kariera królowej życia w MMA

Laluna

Katarzyna Lirsz, znana szerszej publiczności jako Lala Laluna jest jedną z popularnych influencerek, która zdecydowała się spróbować swoich sił w świecie FAME MMA. Jak zdobyła popularność Laluna i jak przebiegała jej kariera w amatorskich mieszanych sztukach walki? Koniecznie sprawdź nasz opis tej zawodniczki!

Katarzyna Lirsz – Lala Laluna – popularność w sieci

Lala Laluna to modelka, osobowość medialna i influencerka, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie telewizyjnym Królowe Życia. Jednak jej droga do sławy nie była łatwa. Głośno o tej uczestniczce kontrowersyjnego programu telewizyjnego zrobiło się dopiero po tym, jak zdecydowała się zawalczyć podczas jednej z gal FAME MMA.

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to liczne tatuaże i szereg operacji plastycznych, które przeszła. W jednym z wywiadów przyznała, że jej idolką jest amerykańska raperka Nicki Minaj, co sugeruje, że stara się naśladować ją również pod względem wyglądu.

Jednym z kluczowych momentów w karierze Lala Laluny było jej uczestnictwo w programie Królowe Życia. Stała się jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek, co przyczyniło się do jej ogromnej popularności. W programie dała się poznać za sprawą swojego mocnego charakteru i specyficznego stylu ubierania. Obecnie Kasia Lirsz uznawana jest za jedną z najpopularniejszych, tuż po Dagmarze Kaźmierskiej, uczestniczką programu „Królowe życia”

W kwietniu 2022 roku ogłoszono, że Lala Laluna będzie walczyć na gali FAME MMA. Jej debiut odbył się właśnie na FAME MMA 14, gdzie zmierzyła się z Wiktorią Jaroniewską, piłkarką ręczną i influencerką. Niestety, jej debiut nie był udany, ponieważ przegrała przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Życie prywatne Laluny

Poza karierą w show-biznesie, pochodząca z Oławy Lala Laluna jest również matką. Jej córka, Laura, świętowała 18. urodziny w 2021 roku. Lala Laluna przez lata była związana z Gabrielem Vicenzo, pochodzącym z Francji. Jednak para rozstała się pod koniec 2019 roku.

Czytaj również:  Marcin Dubiel - znany influencer we freakach!

Lala Laluna nie próżnuje również w mediach społecznościowych. Lala Laluna jest aktywna na Instagramie, gdzie prowadzi konto o nazwie lala_laluna_official. Obserwuje ją tam ponad 350 tysięcy użytkowników, którzy śledzą jej poczynania.

Lala Laluna – debiut w MMA

Wzrost zainteresowania mieszanymi sztukami walk w wykonaniu amatorów sprawił, że również Laluna zdecydowała się na sprawdzenie swoich sił na oktagonie. Niestety, jej debiut, zaplanowany na 14 maja 2022 roku nie należał do szczególnie udanych. Kobieta stanęła wówczas do walki z Wiktorią Jaroniewską podczas 14 gali FAME MMA. Zestawienie do walki z popularną piłkarką ręczną już na starcie postawiło Lala Lalunę na przegranej pozycji. Kasia Lirsz zdecydowanie odstawała kondycją od swojej rywalki, która na stałe związana jest ze światem sportu. Również legalni polscy bukmacherzy widzieli znaczącą przewagę Jaroniewskiej, co znalazło swoje odzwierciedlenie w wysokości kursów na walkę.

Co ciekawe, dla Wiktorii Jaroniewskiej walka z Laluną również była debiutem w mieszanych sztukach walki. Ostatecznie pojedynek w wykonaniu pań otworzył kartę walk podczas 14 gali, a kobiety przeprowadziły walkę na pełnym dystansie. O wyniku zadecydowali sędziowie, którzy jednogłośnie orzekli, że w tym pojedynku zdecydowanie lepsza okazała się Wiktoria Jaroniewska.

Laluna – zrezygnowała z walki

Choć przegrana podczas pierwszej walki sprawiła, że Laluna przez dłuższy czas twierdziła, że nie zamierza więcej walczyć, to ostatecznie wraz ze zbliżającym się terminem 15 gali FAME MMA zaczęła intensywne treningi. Wielokrotnie w swoim mediach społecznościowych wspominała, że wkrótce będziemy mogli oglądać ją w kolejnej walce, która tym razem pójdzie znacznie lepiej.

Ostatecznie fanów Laluny czekało spore rozczarowanie, wraz z opublikowaniem karty walk okazało się, że Laluny nie ma na liście. Kobieta przyznała się swoim fanom, że zrezygnowała z walki, ponieważ ta zbiegała się w czasie z… operacją plastyczną. Kobieta twierdzi, że było to jej marzeniem, a po zrzuceniu wagi (16,5 kg) w końcu stało się realne.

Czytaj również:  Jak zawalczyli Pudzian Materla i czy będzie rewanż?

Czy Laluna jeszcze zawalczy?

Obecnie trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Z pewnością porażka w debiutanckiej walce miała wpływ na decyzję Laluny o rezygnacji z udziału w 15 gali FAME MMA. Być może kobieta spodziewała się, że starcia w oktagonie są znacznie prostsze, a może wierzyła, że walki są ustawiane i w rzeczywistości starcie nie będzie kosztowało jej energii. Złamanie nosa podczas gali FAME MMA 14 z pewnością było dla niej dużym szokiem, na który ta słynąca z operacji plastycznych kobieta nie do końca była przygotowana.

W podjęciu decyzji o udziale w kolejnej gali z pewnością decydująca może się okazać gaża Już niejednokrotnie byliśmy świadkami wielkich powrotów gwiazd, które wcześniej zarzekały się, że nie powrócą do walki na oktagonie. Obecnie federacja nie ogłosiła jeszcze pełnej karty walk na kolejnej gali, więc tak naprawdę wszystko może się wydarzyć.