Laluna bardzo mocno na temat Piotra Szeligi!

Laluna

Od ostatniego występu na gali FAME, Laluna przez długi czas nie angażowała się w świat freak fightów. Dosłownie kilka wypowiedzi byłej zawodniczki FAME nie odbiło się żadnym echem w sieci. Inaczej jest jednak w tym wypadku. Laluna postanowiła w bardzo mocny sposób wypowiedzieć się na temat afery, którą aktualnie żyje świat freak fightów. Sprawdźcie sami!

Laluna jest bardzo dobrze znana z niezwykle ciętego języka. Nic więc dziwnego, że słowa kierowane w stronę Piotra Szeligi i jego aktualnej partnerki, są bardzo wymowne. Według Laluny, Piotr Szeliga stracił resztkę charakteru i godności, a także inne atuty prawdziwego faceta.

Jak jednak zwraca uwagę Laluna, Piotr Szeliga jest po prostu młody i głupi, przez co nie wie, że został zakręcony przez jego aktualną partnerkę.

Laluna odniosła się oczywiście do słynnej już transmisji live, w której to aktualna żona trenera Antończaka, w niewybredny sposób postanowiła skomentować aktualny stan zdrowia swojego męża.

Według freak fighterki, jest to typowe naśmiewanie się z osoby chorej. Laluna dodaje, że żona trenera Antończaka powinna zapaść się pod ziemię. Pyta także retorycznie, gdzie jest honor i zasady.

Laluna w ostrych słowach dodaje na końcu iż nie wie, kto jest w większym frajerem – on czy ona.

Bardzo trudno spodziewać się, aby Laluna usłyszała jakąkolwiek odpowiedź. Tym bardziej, iż Piotr Szeliga zrozumiał, że lepiej ten trudny okres przeczekać, bez udziału mediów i odpowiedzi.

Czytaj również:  Jan Błachowicz zaczyna przygotowania do kolejnej walki!