Kubańczyk zawalczy z Alberto podczas gali High League 7!

WOW! Istna petarda trafiła się nam, na sam początek majówki. High League ogłosiło właśnie hitową walkę, pomiędzy Kubańczykiem a Alberto! Jest to spore zaskoczenie, biorąc pod uwagę ostatnią sytuację rapera. Niemniej jednak, jeśli Kubańczyk jest ogłoszonym zawodnikiem High League, możemy spodziewać się świetnych walk, z jego strony.

Kubańczyk był przez długi czas połączony z federacją FAME MMA, dla której stoczył trzy pojedynki. Ostatni z nich, miał miejsce podczas gali FAME 9, na której Kubańczyk pokonał bez najmniejszych problemów, Marcina Malczyńskiego. Od tego czasu, raper odpuścił freak fighty i skupił się na karierze muzycznej.

Warto dodać, że Alberto jest także czynnym raperem, dlatego ich podłoże na podstawie wspólnego zawodu, może nadać bardzo ciekawego obrotu, podczas konferencji. Z pewnością panowie znają wiele smaczków na swój temat zza kulis, gdzie niejednokrotnie mieli okazję się przecinać, podczas wspólnych koncertów i festiwali.

Dodatkowo, sportowo możemy liczyć na świetną walkę z obu stron. Zarówno Kubańczyk jak i Alberto Simao, mają nieskalane rekordy i są gotowi do prawdziwej wojny!

Czytaj również:  Mirosław Okniński o konflikcie Omielańczuka z Załęckim!