Kubańczyk z mocnymi słowami do Alberto!

Wczorajszy wieczór upłynął w bardzo dużym stopniu pod znakiem federacji Clout MMA, która miała swoją pierwszą konferencję. W tym samym czasie, odbywał się program Face2Face, w którym udział brał Alberto i Kubańczyk. Obaj zawodnicy Fame MMA mieli problem z dojściem do porozumienia w wielu kwestiach, co tylko podsyciło ich konflikt. Co ciekawe, więcej słów rzucił Kubańczyk, który będzie miał teraz oczy skupione na sobie. Sprawdźcie sami!

Kubańczyk jest uważany raczej za osobę spokojną. Bardzo możliwe, że freak fighter będzie chciał zmienić nieco swój wizerunek, czego dowodem był wczorajszych program Face2Face. Kubańczyk właśnie w nim pokazał swój nowy wizerunek niegrzecznego fightera, który chce być bardziej ofensywny w stosunku do swoich przeciwników. Warto pamiętać, że Alberto ma zdecydowanie lepsze warunki fizyczne, co można było zobaczyć właśnie podczas ich Face to Face.

Na samym końcu programu, Kubańczyk postanowił wprost zagrozić Alberto, pod względem tego, co szykuje na niego, na ich wspólnej walce. Kubańczyk nie przebierał w słowach i stwierdził, że wbije Alberto nos do mózgu, tak jak Mike Tyson. W opinii Kubańczyka, Alberto nie zdaje sobie sprawy z tego, z kim wchodzi do oktagonu. Co więcej, Kubańczyk nie tylko jest pewien zwycięstwa, lecz jest nawet gotów na to, aby zrobić rewanż na gołe pięści. Jest to odpowiedź na słowa Alberto, który twierdzi iż Kubańczyk boi się z nim bić na małe rękawice.

Poniżej macie tą gorącą sytuację z programu Face2Face:

Czytaj również:  KSW myśli o zatrudnieniu freaka?