Kto wygra na PRIME MMA 4? PRIME MMA kto wygra

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, czwarta już gala PRMIE MMA. Zgodnie z zapowiedzią organizatorów wydarzenie zostało zaplanowane na 26 listopada 2022 roku. Choć pierwotnie wierni kibice przypuszczali, że kolejna gala tego formatu zostanie przeprowadzona w Krakowie lub w Trójmieście, to ostatecznie, decyzją federacji, zostanie ona zorganizowana w Szczecinie. Kibice powinni się spieszyć z zakupem biletów, te rozchodzą się zwykle jak świeże bułeczki, a dla pozostałych zostaje tylko dostęp do transmisji w systemie pay-per-view. Kto zawalczy w ramach 4 gali Prime MMA, a co więcej, kto ma największe szanse na wygraną? Odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania dotyczące nadchodzącej gali znajdziesz w poniższym artykule.

Karta walki na 4 galę Prime MMA kto wygra

Wraz ze zbliżającym się terminem czwartej gali Prime MMA, organizatory zaczęli podawać do wiadomości publicznej kolejne nazwiska zawodników, którzy staną naprzeciwko siebie w klatce. Już teraz wiemy, że nie zabraknie naprawdę interesujących nazwisk. Szczególne emocje wzbudza walka wieczoru, podczas której zmierzą się Kasjusz „Don Kasjo” Życiński i Paweł „Popek” Mikołajuw. Zawodnicy zmierzą się ze sobą podczas walki bokserskiej.

Podczas nadchodzącej gali nie zabraknie również walk kobiet. Pełną listę nazwisk, dostępną na chwilę obecną, znajdziesz poniżej:

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs. Paweł „Popek” Mikołajuw,

Karolina „Zusje” Smogulecka vs. Esmeralda Godlewska,

Anna Andrzejewska vs. Ewa Piątkowska,

Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs. Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak – boks, małe rękawice,

Damian „Stifler” Zduńczyk vs. Adam Soroko,

Patryk „Robalini” Śliwa vs. Tomasz Olejnik,

Adam Okniński vs. TBA,

Konrad „Skolim” Skolimowski vs. Emilian „Księciunio” Bayer,

Rafał „Sportowy Świr” Gawron vs. Piotr „Ochroniarz” Kałuski,

Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs. TBA.

Jak widać, podczas nadchodzącej gali widzowie będą mieli co oglądać. Jednak nie ulega wątpliwości, że to właśnie powrót słynnego Popka, czyli Pawła Mikołajuwa, po kontuzji budzi największe emocje. A jak wyglądają typy na zwycięzcę?

Czytaj również:  Czym są gale typu freak fight?

Prime MMA kto wygra?

Obecnie bukmacherzy mają ciężkie zadanie. To właśnie ich eksperci zajmują się teraz analizą możliwości zawodników, którzy wezmą udział w nadchodzącym wydarzeniu. Co ciekawe, zgodnie z przypuszczeniami legalnych polskich bukmacherów, obecnie zauważyć można tylko jednego wyraźnego faworyta i jest nim kobieta. A jak szacują bukmacherzy pozostałych zwycięzców?

Podczas walki wieczoru, zdaniem legalnych polskich bukmacherów, wyraźnie większe szanse na zwycięstwo ma Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Większość operatorów zakładów wzajemnych wyceniła jego wygraną kursem na poziomie ok. 1.17, podczas gdy Paweł „Popek” Mikołajuw mógł liczyć na kursy rzędu 3.90. Z pewnością duży wpływ na taki wynik ma fakt, że Popek długo leczył kontuzję, której się nabawił podczas ostatniej walki. Jego forma na pewno nie jest na tyle dobra, by mógł zagrozić swojemu obecnemu rywalowi.

W walce pomiędzy Kamilą „Zusje” Astfiewą i Moniką Godlewską bukmacherzy obstawiają zwycięstwo tej pierwszej. To właśnie w tym miejscu mamy do czynienia z wyraźną faworytką. Zdaniem legalnych polskich bukmacherów Zusje pokona Godlewską bez najmniejszego problemu. Typ na jej wygraną został opatrzony kursem na poziomie 1.07, co w zestawieniu z kursem w okolicach 5.66 dla Moniki Godlewskiej nie pozostawia złudzeń. Jeśli planujesz postawić kupon AKO, możesz wziąć pod uwagę ten zakład. W przypadku kuponów SOLO, typowanie zwycięstwa Zusje raczej nie ma większego sensu. Choć z pewnością uda się jej wygrać, to kurs jest na tyle niski, że nie przyniesie ci nawet zwrotu postawionej kwoty, po odjęciu podatku od gier hazardowych.

Kolejna walka kobiet może przynieść więcej niespodzianek. Tutaj eksperci legalnych polskich bukmacherów wykazują się większą ostrożnością, dając kursy na poziomie 1.35 na zwycięstwo Ewy Piątkowskiej i 2.70 na wygraną Anny „IFBB Pro” Andrzejewskiej.

Czytaj również:  Don Kasjo nadal myśli o walce ze Szpilką. Myśli nawet o dacie takiego pojedynku!

Wyrównana wydaje się być również walka Michała „Bagietki” Gorzelańczyka i Łukasza „Kamerzysty” Wawrzyniaka. Zwycięstwo pierwszego zostało wycenione na 2.06, podczas gdy sukces Kamerzysty dostał kurs 1.60.

Takie same kursy pojawiają się w przypadku walki Konrada „Skolima” Skolimowskiego i Emiliana „Księciunia” Bayera. Tutaj to Skolim jest wskazywany jako ten zawodnik, który ma większą szansę na wygraną. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.60, podczas gdy sukces Księciunia opatrzony został kursem 2.06.

Nieznacznie, ale jednak inaczej bukmacherzy oceniają szanse w walce Rafała Gawrona z Piotrem Kałuskim. W ich walce Gawron otrzymał kurs na zwycięstwo na poziomie 1.65, przy równoczesnym kursie na zwycięstwo Kałuskiego na poziomie 2.00.

Walka znanego z kontrowersyjnego show Damiana „Stiflera” Zduńczyka, najpewniej zakończy się jego porażką. Bukmacherzy oceniają, że Stifler ma naprawdę niewielkie szanse na pokonanie Adama Soroki. Kurs na jego zwycięstwo wynosi aż 3.28, co przy kursie 1.24 na zwycięstwo rywala nie daje zbyt wysokich szans na powodzenie.

Jeśli mielibyśmy na chwilę obecną wskazać najbardziej spektakularne zwycięstwo podczas nadchodzącej gali Prime MMA, to wskazalibyśmy na Zusje, jednak jak wiemy, w freak fightach wydarzyć się może naprawdę wiele, dlatego koniecznie musisz sam oglądać to ciekawe widowisko.