KSW wydało oficjalny trailer do walki Mamed – Pudzian!

KSW robi co może, aby walka pomiędzy Mamedem Khalidovem i Mariuszem Pudzianowskim przyciągnęła jak najwięcej ludzi. Największe zestawienie KSW, które zobaczymy już w grudniu, właśnie dziś otrzymało bardzo klimatyczny trailer. Sprawdźcie sami!

Gala XTB KSW 77 będzie mieć miejsce już 17 grudnia w Gliwicach. Pojedynkiem, na który wszyscy kibice czekają najbardziej to oczywiście walka między Mamedem Khalidovem a Mariuszem Pudzianowskim. Organizatorzy coraz bardziej podsycają emocje, ujawniając coraz to więcej materiałów promocyjnych, które dotyczą tej walki.

Walka pomiędzy Khalidvoem a Pudzianowskim będzie wyjątkowa z kilku powodów. Po pierwsze, będzie to najdroższe zestawienie w historii KSW. Po drugie, w klatce spotkają się dwa światy i dwie myśli sportowe, które przyświecają obu zawodnikom. Na końcu doświadczenie, które wyłoni prawdziwego mistrza, albowiem to właśnie Mariusz Pudzianowski ma szansę przegonić mistrza mieszanych sztuk walk, jakim jest bez wątpienia Mamed Khalidov. Legenda sportów walk kontra legenda sportów siłowych to zapowiedź, która mówi sama za siebie.

Sprawdźcie jednak trailer, który przyszykowało KSW:

Czytaj również:  KSW ranking - Paweł Pawlak przegonił Mameda Khalidova!